Jaanuari eesmärgid

Nii, 1/12 aastast läbi ja aeg heita pilt tehtule. Püüan sel aastal seda sihte ka kuu aja kaupa ja siis pärast vaadata, kuidas läks.

Sammud

Sel aastal siis 11 000 päevas, seega jaanuaris peaks olema 341 000 sammu. Hetkel on 335,633. Sel nädalal olen totaalses miinuses. Esmaspäeval istusin lennuväljal ja lennukis ning eile-üleeile ei ole leidnud üleliigset entusiasmi lumepudru sisse trampima minna. Niigi jalad siiani trambitust valusad, lisaks käelihased lume üle aia kühveldamisest. Aga see puuduolev 5000 käin täna lõtva ära, nii et eesmärk täidetud!

Kaalu langetamine

Jõuluajast ja igasugu sünnipäevadest õnnestus edukalt ilma kaalutõusuta läbi tulla. Nädalasest kõik hinnas puhkusest tõenäoliselt ei õnnestunud (ei ole kaalul käinud), küll aga ostsin tagasi tulles omale taas kolm kuud fitlapi. Pakuti suisa poole hinnaga ehk siis 15 raha eest. Täna saab veel. LINK

Võimlemine

Äpp on telefoni tõmmatud, aga ühtegi lihast liigutatud ei ole. Ainult see lume kühveldamine.

Kohtun iga nädal kellegagi päriselt

Hea mõte, aga pole üldse realiseerinud. Mõtlen siis inimesi, kellega minna kohvitama, sportida, matkata või midagi sellist. Tööalaselt ikka on õnnestunud inimesi näha. Ajaks jälle ajapuuduse taha, aga loll vabandus, ma tean. Nii et kes tahaks veebruaris kohvitada?

Lugemine

Paar asjalikku podcasti kuulasin ära ja olen selle üle õnnelik. Lisaks pehmele ilukirjandusele võtsin puhkusele kaasa Jaak Roosaare Rikkaks saamise õpiku. Lihtsalt olen palju kuulnud, aga siiani lugenud ei olnud. Mida oskan öelda? Minu jaoks midagi uut ei olnud, aga motivatsiooni tõstmiseks ja meeldetuletamiseks muidugi hea. Sihtgrupp inimesed, kes kunagi Kiyosakit jms lugenud ei ole ja midagi investeerimisest kuulnud ei ole. Siiski plaan uuesti investeerima hakata ja nii ma koju jõudes kogumishoiusele 65 eurot kandsin. Jah, minu sissetulekud on nii väikesed ning pere raha oma projektidesse kaasata ei ole ilus. Nii vist küll aastaga tuhandetki (investeerimiseks) ei kogu, aga asi seegi.

Vot selline kuu oligi. Uude kuusse viin uute eesmärkidena lisaraha teenimise võimaluste leidmise ja Etsyga igapäevaselt toimetamise.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Jaanuari eesmärgid”

    1. Issand, ma alles praegu nägin ehk mingit teadet ei tulnud, aga ikka kõnnime. ja kohvi võtame termosega kaasa. Mul just vaja end positiivsete inimestega ümbritseda.

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.