Networking 2

Kunagi kirjutasin (Networking), et ma ei salli üldse üritusi, mille eesmärk on omavahel tutvuda ja leida, kuidas keegi kellelegi kasulik saab olla. Tuleb välja, et tasahilju on tutvuste sobitamine mulle ikkagi külge hakanud.

Nädalavahetusel oli Issil firmapidu, seekord parim kui ei kunagi varem. Juba aastai on olnud see pidu nii, et oma osakond istub oma lauas, bänd sitt ja nii see asi lõppeb. Sel aastal oli püstijalapidu, mis juba sundis omavahel liikuma, veinile sai samuti ise ligi, mitte ei pidanud teenindajat ootama. Kusjuures vähemalt ühe korra sain ma ka talle pihta ja külm vein pudelist oli hoopis meeldivam, kui laual seisnud soe, aga see selleks. Põhiline, et rahvas liikus ja suhtles.

Igal juhul mingil hetkel hakkasin ruumis ringi vaatama, et kellega siis tutvuda.  Firma tegutseb valdkonnas, mis mulle mitte midagi ei anna. Silma jäid Leedu kolleegid, aga nemad seepärast, et tõenäoliselt on nad Vilniusest. Vilnius nüüd ju üks mu lemmikkohti.

Lõpuks skoorisin kõigest DJ visiitkaardiga. Heast DJst on alati puudus, aga tegelikkus on see, et minu ürituste eelarve temani tõenäoliselt ei küündi. Ja tagantjärele tarkus ütleb, et ehk oleks võinud ka cateringi bossi visiitkaardi sebida. Täitsa tore oleks õhtuti ise nii lisaraha teenida 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.