Hommik

Grippi mul siiski ei tulnud. Tuli selline vastik nohu, kus õues külmaga hakkavad põskkoopad valutama ja kummardades on kõrvad imelikud – ühesõnaga peas on kõik võimalik turses. Hommikul tundus turse olevat vähenenud ehk siis enesetunne parem. Nina siiski jookseb ja nõrk on olla. Ehk seepärast on parem, et mul on ju kodus Hiinast tellitud õhuniisuti ja deTorra õlid. Lasin siis eile natuke kasulikku õli toaõhku.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Nimelt otsustasin natuke oma nõrkust ravida ja hommikul voodisse jääda. Aga kui laps oli juba esikus, pidin ikka voodist välja ronima ja talle kehalise koti alla viima, et mitte kohe minna kooli seda kotti järele viima.

10.20 ikka kõne lapselt. Jah? „Emme, kas sa saad mulle tuua natuke Lily liiva ja paar väiksemat teokarpi? Hakkame tööõpetuses merd tegema.“ „Millal sul seda vaja on?“ „Tund algab 10.30.“

Nii et ikka tuli püksid jalga ajada ja koolis ära käia. Kooli lähedal elava kodus töötava vanema rõõmud 😀 Aga kõik, millele mõtled, seda ka saad 😀

PS. Kõndides mõtlesin jalas olevate kilepükste peale. Ostsin need aastal 2003 kui esimest korda mägedesse (Elbrus) läksin. Ikka mahuvad jalga ja kuigi natuke kulunud, on täiesti kasutuskõlblikud. Kõik ei ole veel kadunud.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.