Puhkus

Pole üldse avalikustanud, aga me läheme mõne päeva pärast puhkusele. Kohe päris päris puhkama.

Suvel ei teadnud, et ka Eesti suvi tuleb soe ja igatsusest sooja järele sai ostetud kõik hinnas pakett Egiptusesse. Kõlab nagu 7 päeva söömist-joomist ja (päikese käes) lamamist.

Dahab, päris viisakas koht.

Aga hoiame siin hambaid risti, et keegi omale näiteks grippi ei hangiks. Eelmisel nädalal pidasime lapse 10. Sünnipäeva T1 Super Skyparkis, mustmiljon inimest, aga sealt õnneks ei hankinud midagi.

Pühapäeval teatas Noorem, et tema on haige. Kui ta juba ise sellest räägib, on asi kahtlane. Enne hommikut ei hakanud paanikat tegema. Eks siis ole näha, mis välja tuli. Tuli kõigest nohu. Ta trennis ei käi, aga koolis käib. Ei jäägi kool kaks nädalat vahele.

Eile kurtis Vanem kurguvalu, aga hommikuks oli kõik korras ja ta läks kooli. Nüüd valutab kurk hoopis minul ja pole teada, mis sellest loost välja koorub. Mina saan kah terveks, aga nohuga lendab keegi teine.

Nojah, laupäeval käisime peol, firmapeol, Kultuurikatlas. Kus palju rahvast koos, seal ikka igasugu pisikuid ka.

Egiptuse reisi ja riigi pärast ma väga ei põe. Olen mingi x aastat tagasi (2006) isegi Dahabis käinud. Puhta omal käel. Isegi samas lennujaamas olen seega käinud. Oli küll õudne, kui taksojuht kuhugi majade vahele kadus, väidetavalt tankima. Aga tankiski, aga tont neid teab, onju.  Ju tal siis ei olnud nii palju kütust. Dahab on kirjanduse andmetel umbes 75 km Sharmist eemal.

Taksoga Sharmist Dahabi.

Jah, nad kippusid tänaval natuke palju tirima ja tingima, aga sai kurja häält tehtud ja hakkama. Üldiselt me esialgu kuhugi minna ei kavatse. Ei mingeid püramiide ega kõrbe. Hing natuke Siinai mäele tõmbab, aga turismigrupid pidid sinna öösel minema (et päikesetõusuks jõuda), aga seda juba nähtud küll ja öösel on mägedes külm ka, seega peaks kuidagi päevasel ajal ja omal käel minema. Eks selgub kohapeal. Kuigi ma ei tea, kuidas seal internetti on. Hotellis lubatakse wifit ainult avalikel aladel, toas on tasuline, aga see tasuline on saanud väga halva hinde. Seega kohalik telefonikaart või siis tuleb kõik eeltöö kodus ära teha.

Aga muidu ma loodan, et ma ikkagi väga palju haigemaks ei jää, sest natuke liiga palju asju on vaja enne korda ajada, kui terveks nädalaks levist kaduda võib  😀

Kõhulahtisus nõuab julget pealehakkamist.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.