Uue aasta lubadused

Vaatasin aasta lõpus eelmiseks aastaks antud lubadused üle, neid oli 8. Üks (3,5 miljoni sammu projekt) sai tehtud, kaht sai natuke nuusutatud ja ülejäänud viis olid puutumata.

Võib-olla natuke liiga suured või liiga üldised, aga sellesse aastasse ma neid igal juhul edasi ei kanna.

Selle aasta lubadused ei ole veel kirjas, aga vaikselt marineeruvad peas. Üks on kindel, sel aastal käin 4 miljonit sammu. Tagasiarvutatuna teeb see 11 000 sammu päevas. Tõstsin juba sammulugejas ka eesmärki ja olgem ausad, esimese kahe päeva järel on tunne, et see mõjub kuidagi moraali laastavalt. Ainult tuhat rohkem, aga see number tundub kuidagi palju suurem. Esimesed kaks päeva n küll läinud väga hästi, aga mõlemal päeval on olnud tunne, et see on võimatu. Eks harjume.

Siis tahaks veel iga päev kasvõi 10 minutit mõnd harivat raamatut lugeda. Algatuseks tuleb see muidugi koju tassida. Loodan, et aasta lõpuks on siis loetud vähemalt 6 raamatut, mis midagi on õpetanud. Sinna juurde jätkan muidugi ilukirjandusega.

Veel tahaks iga päev teha midagi head. Kui päeva jooksul midagi paremat ette ei satu, siis olgu see  kasvõi õhtul Instagramis kellelegi positiivse kommentaari jätmine, sest kommentaaridel on Insta ranki juures suur roll. Sama kehtib tõenäoliselt ka Facebooki kohta.

Siis võiks muidugi veel viis kilo alla võtta. Ega kaalul pole hetkel ka midagi viga, aga lubasin endale, et kui kaalun vähem, kui abikaasa, lähen reisile. Annapurna ikka veel kutsub mind 😀

Ja lihaseid võiks treenida. Van ainimesse asi ikkagi. Aga millal ma seda teen, seda ma veel ei tea. Tõmbasin omale appi 7 minutes ja natuke vaatasin-proovisin. Seal on siis 30 sekundi kaupa erinevad harjutused. Ainult ma tahaks seda teha siis, kui ma üksi kodus olen. Selle nädala lõpuni sellist võimalust ette näha ei ole.

Ning kõige lõpuks võiks abikaasaga koos ka midagi ette võtta. Me oleme 10 aastat olnud abielus, aga pole selle aja jooksul kordagi isegi mitte kahekesi SPAs käinud, pikemast puhkusest rääkimata. Enamik sellises seisus paare on juba ammu lahutanud. Või peaks  ka?

Aga aitab nüüd kah. Mõnusat alanut!

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.