Jõulumatk Männiku hiidrahnu juurde

Nonii, on kolmapäeva, 26.12, õhtu ja kohe mitte kuidagi ei oska olla. Üks elu eesmärk ehk siis jõulumatkad, on tehtud. Ja pea kõik grupid (81) peaks nüüd metsast väljas olema. Nüüd on veel andmed kokku koguda ning ongi kõik. Kuna ilm oli täna ilus, siis tundub, et matkajaid oli igal pool rohkem, kui algul kirjas. See teeb rõõmu.

Ise käisin oma grupiga Männiku hiidrahnu juures. Matkajaid sai kokku loetud 51 + üks kaameramees + 2 koera ja mina ise muidugi ka. Ajaga mahtusime täpselt 1,5 tunni sisse, seega oleks vabalt võinud teise matka veel teha. Ega sa 1,5 tunniga ja 50 inimesega suurt midagi rääkida ei jõua, aga üks kohtumine jäi meelde. Üks naine ütles, et ta teab mind Instagramist ja selgus, et nad on päris Vene venelased, 2000 km kauguselt tulnud, aga juba kolmas aasta Eestis. Nii armas.

Kaasa pidi ka teed keetma. Laenasin sõjaväe supitermose ja keetsin Saaremaa piparmündist (hea, et ma suvel sellise varu tõin) kolm potitäit teed. Mul ju kõige suurem pott 5-liitrine. Kah uus kogemus.

Et siis sellised emotsioonid. Panen kohe kirja, sest pärast on meelest läinud. Aga vaba ajaga ei oska vähemalt täna veel midagi peale hakata 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.