Jõulud

On laupäev, 22.12. Teised läksid jõulupeole. Mina jäin koju jõulumatkasid lehel ümber tõstma.  Ideenesest ei ole üldse minu asi, aga mina tean ainsana, kuidas grupid täitundu on. Ja seda tänu sellele, et ma ise pean kogu aeg kätt pulsil hoidma ja reaalset olukorda uurima.

Muudatuste tegemine võttis aega kõigest pool tundi (tuli matkade algusaegu muuta kas 11.59 või 12.01, et nad sobivasse järjekorda liiguks, sest seal lehel neid kuidagi muudmoodi liigutada ei saa), aga ei hakanud ka hiljem järele minema. Taaskord on see ainuke vaikne aeg päevas, sest minu lapse oskavad ainult röökides rääkida (nii omavahel kui täiskasvanutega) või omavahel kakelda ja sinna kõrvale juba kõrvulukustavalt karjuda, asju puruks loopida ning korrutada, kuidas nad üksteist vihkavad.

Ja taaskord mõtlen ma õudusega, kuidas ma need 2 nädalat koolivaheaega üle elan. Me oleme kooslus, kes mitte kuidagi omavahel kokku ei sobi.

Variant on muidugi lasta lastel kõik see 2 nädalat mõnd ekraani vahtida ja oleks rahu mõnda aega majas. Samas see ekraani vahtimine nad erakordselt tigedaks teebki.

Ja ma ei suuda selles lõputus kaoses mitte midagi positiivset leida.

Jõulud, ma ütlen.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.