Meeldiv päev

Mõned päevad on natuke meeliülendavamad kui teised. See on huvitav.

Kõigepealt tegin hommikul usinasti tööd ja sain nii palju asju tehtud. Siis läksin Nooremaga silmaarsti juurde. Meie oma on pikalt haige, saime kellegi teise juurde. Tema tõdes, et laps näeb ka ilma prillideta väga hästi, seega võib ise otsustada, kas kannab edaspidi või ei kanna. 6 kuu pärast siiski uuesti kontrolli. See on hea uudis.

Siis käisin Selveris ja nemad arvasid, et mul on täpselt 1 šokolaad õnnest puudu. Ühesõnaga olin kaenlasse krabanud pomelo, pirnid ja banaanid, aga siis selgus, et lahti on kolm kassat ja igas oma 10 inimest. Leidsin, et kiirem on minna tagasi kaaluma ja silte kleepima ning asjad ära piiksutada. Selle asemel aga, et kiiremini saada, sattusin oma banaanide ja pirnidega ostukontrolli.

Kolmandaks leidsin Humanast kaelakee, mis näeb välja nagu Pilgrimi toodang. Hind: 1.25. Mulle Pilgrimi lilled igal juhul meeldivad, kuigi uue toodangu hulgas neid väga näha ei olnud. Kodulehel käisin vaatamas.

Kodus oli hetk aega, et lillepotte kuuri vedada. Ühesõnaga olin õues, kui postiljon hüüdis ja mulle kirja tõi. Nimelt tellisin esmaspäeva õhtul omale uued juhiload. Kõik on nii lihtsaks tehtud, kõik vajalikud pildid ja allkirjad automaatselt seal olemas, maksa ainult riigilõiv ja olemas. Läks vist 2 minutit. Ja ma poleks elades uskunud, et 40 tundi hiljem on uued load käes. Ja vanad aeguvad alles 10 päeva pärast.

Lubadest pilti ei hakka panema 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.