Uus töönädal saab pikk olema :D

Eile istusin ma 14 tundi arvuti taga. Ok, vahepeal tegin ka perele süüa ja käisin poes ja ehk vaatasin ka Facebooki, aga 12 tundi jääb ikka järele. Tekib tunne, et see Matkaliidu poole koha palk ei ole enam tööga vastavuses.

Vaiksemaid aegu ei ole ette näha. Peale kokkutulekut on meil nüüd 26.12 tulemas üle-eestiline jõulumatk, või täpsemalt 100 tasuta matka ühel ajal. Ja kuidagi tuleb need 100 matkakorraldajat kokku koguda. Ok, ise ma teen 1-2 matka ka ära. Olete oodatud!

Eriti kehvalt on esindatud kõik linnad. Tallinnas saab peale Männiku sel päeval veel vaid Pirital kõndida. Tartus, Pärnus ei kedagi. Loomulikult tuleb kedagi veel leida. Ja teate, kui palju küsimusi on inimestel?

Ja kui see jõulumatk saab läbi, tuleb Matkamess peale. Kuigi ma kergelt lootsin, et seekord jääb ära,  sai eile Lauluväljakuga leping ära sõlmitud, nii et tagumine aeg on ka selle projektiga tööle hakata.

Aga nüüd taaskord tööle. Oma asjad, mis toidavad vaimu jahinge, on niigi tegemata. Ehk siis jääb sellekski õhtul aega.

PS. Tegelikult tahaks PÖFFist kirjutada 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.