Investeerimisest

Mingis meeltesegaduses panin ennast eilseks  kogumispäeviku rahakooli kirja. Investeerinud olen ma varem indeksfondidesse (mis te arvate, millest ma enamjaolt elanud olen?), aga hetkel on need peaaegu maha müüdud.

Nüüd oleks nagu jälle raha tekkinud ja kuna mul pensioni pole loota, siis tuleks tegutseda. Lootsin koguda mõnd uut ja huvitavat ideed.

See oli rahakooli teine loeng, esimese jätsin vahele, sest tõesti algteadmised on olemas. Ja oleks võinud ka teise vahele jätta 😀 Vaatasime, kuidas Swedpangas väärtpaberikontot avada ja aktsiaid osta. Aga mida sa 1,5 tunniga ikka teha jõuad, onju  😀

Ainuke oligi kindlus, et edaspidi proovin aktsiaturul kätt. Järgmine loeng, kus pidi ka praktilisi harjutusi olema, on juba välja müüdud. Isiklik sisetunne ütleb, et hetkel küll igasugu vahendite soetamiseks nats vale aeg, sest turud laes ja majanduskriis, mis pidi juba 2017 tulema tuleb ükskord niikuinii. Seda peab küll veel kontrollima.

Aga koduse tööna oli neile antud ülesandeks mõelda, kust leida investeerimiseks raha ja jällegi leidis enamik, et lisatöö või panna hobi raha teenima. Näidake mulle hobi, millega teenib vähemalt 100 eurot kuus ja ma teen kohe ära!

Võiks öelda, et viimased kuu aega on rahavood ikka väga sitad olnud, aga täna tuli just üks ettepanek pildistamiseks.  Etsys peale uuendusi oktoobri algul kõigis kolmes poes 0 müüki ja Imelooma veebipoes 2, millest suure osa hammustab endale Maksekeskus. Ja need tahad lähevad firma arvele, mitte investeerimiskontole.

Vot nii.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.