Mootorsõidukijuhi tervisetõend

Kuna mul sai pühapäeval mootorsõidukijuhi tervisetõend läbi, siis oli tarvis ennast bürokraatiasse süüvida ja uus tõend teha. Täitsin Digilug.ee lehel tervisedeklaratsiooni ja tegin avalduse, et vajan uut tõendit, aga siis pidin ikka inimfaktoriga kokku saama.

Algatuseks panin oma perearsti juurde aja, aga kuna see oli kauges tulevikus, hakkasin ka alternatiive otsima. Lisaks teades oma perearsti, siis midagi head sealt loota poleks olnud. Ja korraliku tuulamise tulemusena saingi aja töötervishoiuarsti juurde.

Teisipäeval  oli see tähtis visiit. Jõudsin varem kohale, täitsin veel mingeid küsimustikke ja jäin õe ukse taha ootama. Ja 40 minutit ootasin. Vot sulle tasulist paberit. Aga kui sisse sain, siis läks juba ruttu. Kaaluti ning mõõdeti pikkust, vöö ümbermõõtu ja kaela ümbermõõtu.  Mõõdeti pulssi ja vererõhku ning veresuhkrut. Vaadati värvipimedust ja nägemist. Lasti käsi seljataha väänata ja sirgelt käia ning kindlasti midagi veel, aga kõik oli kõige paremas korras. Eks ma ole selle nimel köögivilja söönud ja iga päev vähemalt kõndimas käinud ka 😀

Ja nii õde kui ka arst olid väga meldivad ja jutukad, nii et igati tore kogemus. Nii et peale päevast pausi võin ma jälle ametlikult liikluses rallida 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.