Elu

Mina suudan oma elu ikka keeruliseks elada.

Variant 1
Lasen kohe oma mootorisõidukijuhi tervisetõendi aeguda. Loomulikult puhtalt oma lollusest. Uurisin elu täpselt kuu aega tagasi. Siis selgus, et aega on terve kuu ja nii ma unustasin. Hetkel sain perearsti juurde aja järgmiseks reedeks. Järgmiseks reedeks!!!! Kui ma sureks, siis selle aja peale oleks vist juba surnud.

Ja tont seda teab, kuidas seal veel läheb, sest minu perearst ei suutnud näiteks kaks aastat jutti kooliks lapsele õiges vormis tõendit anda, vaid printis paar suvalist lauset A4 paberile. Koolis pööritati kaks aastat silmi, aga tagasi ei saadetud. Ma millegipärast ei usu, et ARKiga nii hästi läheb.

Õnneks kulutasin piisavalt oma aega ja sain raha eest aja ka teisipäevaks. Töötervishoiuarsti juurde. Tundub kuidagi kindlam. Loodan, et see lubadeta lõtk liiga pikaks ei veni. Omal omateada midagi, mis juhtimist segab, viga ei ole, aga tont seda teab.

Variant 2
Potsatas mulle kord postkasti LUX—Expressi pakkumine sõita 9 euro eest Vilniusesse. Endiselt elamussõltlasena võtsin pakkumisest kinni. Ma ei ole seal kunagi käinud. No on kuidagi silmast mööda läinud, aga hetkel tundub põnev. Mida teha 12 tunni jooksul ühes linnas? Mida ma Tallinnas selle ajaga teeks? Ilmselt Teletorni ja Botaanikaaea ei hakkaks sõitma.

Tegelikult ma ikkagi ühe öö ööbin seal (vanalinnas), aga kohale jõuan hämaras, nii et kaugeid tiire vist plaani ei võta. Plaanis on muidu palju käia ja vähe magada. Ma juba kujutan ette, kui läbi ma jälle esmaspäeva hommikuks, kui koju jõuan, olen. Teine öö möödub ööbussis.

Ja peas vasardavad küsimused, et mida näiteks teha bussis? Niisama lugeda, kududa, vahtida aknast välja või olla asjalik, sest näiteks matkajate kokkutulekuks on menüü vaja  välja valida või mõnele osalejale arved organiseerida. Kas võtta kaasa arvuti või vahtida telefoni? Kas tassida seljas fotokat või ajada samuti telefoniga läbi?

Tegelikult kuluks ikkagi ainult puhkus ära, nii et ehk õnnestub oma kaasavõetavad asjad nii pakkida, et töövõimalust kaasa ei tule.

Kui kellelgi on ideid, mida Vilniuses teha, siis olen üks suur silm.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.