Kadrinas Aegviitu

Täpselt 3 nädalavahtust tagasi matkasin Porkunist Kadrinasse. Ühe päeva. Kerge kotiga. Teistel oli juba jalg tönts ja tuju vist ka mitte kõige parem. Seekord siis otsustasin ise järele proovida.

Ja mis ma ütlen? 25 kilomeetrit kuue tunniga sirgeks trampida on ikka paras tempo, siis kui tempot teha saab. Ning kott veel seljas. Esimene päev veel, aga pühapäeva õhtuks olin mina küll läbi nagu „läti raha“.

Eks ma lähenesin asjale natuke valeti ka. Võtsingi kaasa esimeseks lõunaks salatit ja saiakesi, õhtuks pajarooga ja hommikuks enam ei midagi. Ok, lisaks 4 müslibatooni. No et võimalikult palju energiat ikka hoopis pekist läheks. Kahjuks sellise jõuga rassimise peale ei ole see jätkusuutlik ehk vaat, kuhu see kaalulangetamise kinnisidee nüüd viinud on. Kainest mõistusest pole suurt järel.

Viga nr kaks oli see, et laupäev oli ikkagi suhtelisel tuuline päev, nina jooksis vett ja õhtuks oli valus. Pisikese kreemituubi asemel olin aga kotti dušigeeli toppinud. Kusjuures leevendas ka. Ja kolmas oli muidugi see, et ööseks sokke magamiskotti ei võtnud ja hommikul ei tahtnud külmi ja niiskeid jalga tuppida, seega jätsin peente matkasaabaste asemel jalga tavalised puuvillased tudusokid. Ja sain (õnneks küll ainult ühe) villi varba peale.

Ühesõnaga tänaseks olen kosunud, aga endiselt igalt poolt kange. Silmnähtavalt pole harjunud seljakotiga käima. Kott pole muidugi enda oma ehk oma selja järgi ka. Muu varustus pidas hästi vastu ehk kuidagi külm või märg ei hakanud. Mul ju 15-eurosed saapad, alla 10-eurosed püksid, 4-eurone sulejope õhtuseks istumiseks jne. Pikk oli just see pime õhtu istuda, aga ära istusime.

Igal juhul hetkel võttis nüüd mõneks ajaks sellise rassimise isu ära ja teeks midagi, kus saab protsessi ennast ka nautida, mitte oodata, millal juba rongi peale saab 😀

Sellest, mida nägime, kirjutan ehk teises blogis.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.