November

Ongi käes see iga-aastane lõputu hall ehk november. Olgem ausad, minu jaoks kõige raskem kuu aastas. Kogu aeg on pime, kogu aeg on niiske ja inimesed ümberringi on sama mornid.

Ega sinna ei oskagi rohkem midagi muud lisada, kui et eile käisime Paunkülas selle-aastase matkajate kokkutuleku kohta üle vaatamas. Võtsin sõbranna ka kaasa, et seltsis oleks segasem. Koht on aus, uus ja uhke. Tegijad noored hakkajad kutid. Perspektiivi on, kui neil jõud ei rauge. Ehk küll te sellest kohast veel kuulete.

Ainult Tartu maanteel sõites oli esiklaas kogu aeg porine, metsas sama hall nagu ükskõik kus mujal ja Paunküla veehoidla oligi veest lage, kuigi vesi pidavat olema juba oma pool meetrit tõusnud ehk siis millalgi oli pilt veel hullem.

Mina aga tunnen juba täna hommikul, et ma ei jaksa, ega taha. Ma ei tea, kuidas see kuu (ja järgmised pool aastat) nüüd produktiivselt mööda saata 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.