Mida mehed vajavad?

Kui ma kunagi peaks üksikuks jääma, siis elan vabatahtlikult elu lõpuni ilma meheta. Kui lugeda neid soove, mida mehed naiselt ootavad siis ausalt öeldes võib see päev iga hetk kätte tulla. Ma lihtsalt ei oska, suuda ega taha kõike seda pakkuda, mida ühelt naiselt vajatakse. Lisaks lapsed tahavad samapalju teisi asju pluss kodu, vanemad, ühiskondlik panus. Appi! Kõik tahavad midagi, aga kust naine kõigeks selleks midagi vastu peaks saama? Või aja võtma?

Igal juhul kui kõik teised saavad sellega hakkama, siis mina olen selline ebatäiuslik isekas frukt 😀

https://edasi.org/21579/kaidi-laur-mida-mehed-naistelt-suhtes-vajavad/

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Mida mehed vajavad?”

 1. Äh, kus on artikkel selle kohta, mida naised (ja lapsed ja vanemad ja ühiskond) meestelt vajavad? Kirjuta! Ja ma ei ole veendunud, et mehed seksi all ainult füüsilist “akrobaatikat” silmas peavad, küllap see hõlmab ka sedasama mõistmist, lähedust, hoolitsust jne jne. Aga see mõte, et “Vau, milline naine”, see paneb neil küll silma särama ja selle nimel tasub pingutada. Trikk on aru saada, mis on see valdkond, milles naise saavutused panevad mehe nii mõtlema 🙂

  Meeldib

  1. Ma just eile selle „Vau, milline naine“ peale jäin ka mõtlema. Mulle poel vist ükski mees kunagi niimoodi kiitust avaldanud, naised küll. Seega tegutsen vist rohkem naiste valdkondades. Mõne ärpleja, kes on väitnud, et naised ei saa selle ja tollega hakkama, olen elus paika pannud küll.
   Muidu aga, matkamas käib millegipärast ikka rohkem mehi ja ikka satub igasugu jutu peale ka. Unistavad ikka öö läbi kestvatest akrobaatikamaratonidest ja mõni on tõesti niisama kurb, aga mingit vaimset juttu või et naised peaks rohkem trenni tegema, pole küll keegi ajanud. Aga eks see minu valim (tutvusringkond), mille põhjal midagi arvata, on kah väga ühekülgne muidugi.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.