Esmaspäev

Häbi tunnistada, aga mulle meeldis koolivaheaeg. Kuigi nädal lastega ninapidi koos oli väsitav, meeldis mulle olla rutiinist väljas ja mitte midagi kohustuslikku teha. Nüüd on see läbi ja tuleb asjalikuks hakata.

Aga prioriteetide seadmisega on natuke kehvasti. Matkaliiduga on tööd küll, see sisustab pool vabast ajast ja sellega on korras. Teine pool aga võiks olla Imeloom, millega niiväga korras ei ole. Vaatan siin oma õmblusmasinat ja tõrge on. Ja tõrge ei ole loomise vastu, vaid fliisi vastu. Ma ei taha oma tegevusega maailma koormata, aga jutud mikroplastiku kurjast elust pressivad sisse uksest ja aknast ning ma olen probleemi teadvustanud.

Ehk siis tuleks muuta materjali, aga mille vastu? Puuvillatrikotaaži? Tõenäolisel tehtav, aga tööd tuleb juurde ja väljamüügihind on niigi odav. Ühesõnaga peaks proovima. Ja jälle proovima 😀

Ja üldse. Paar nädalat tagasi ühe toreda kliendiga lobisema jäädes nimetasin ma ise oma tegevust hobiks. Tagantjärele mõeldes oli see täiesti õige hinnang ja võikski nii jääda, aga mille eest siis vorst leiva peale tuleb?

Ei, ma ei ole masenduses. Sellesse jõuab veel novembris langeda küll ja küll. Lihtsalt tuleks taaskord võtta aeg maha ja midagi uut välja mõelda 😀

PS. Sügisene kellakeeramine mõjus kõigile hästi. Lapsed hüppasid ilma kisata voodist välja, sõid putru panid riidesse ja läksid, kes kooli, kes trenni. Ammu pole sellist kisavaba koolipäeva hommikut olnud.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.