Viis nädalat ja -4

Ma pidin pikali kukkuma, kui selgus, et viie nädalaga on seljast kadunud 4 kilo ja seda veel minu praeguse toitumise juures.

Nimelt on mul iga nädal olnud mingi tähtpäev tähistada  – küll 10 pulma-aastapäev, küll oma sünnipäev,  mida sai veel mitu päeva peetud. Ei ole neil päevil loobunud suupistetest ega veinist ja söönud kõhu ikka korralikult täis.  Või esmaspäeval käisin külas, kus pakuti nii head parti et siiani suu jookseb vett. Ja Itaalia juustu. Ning eile tegin nii head liha, et ma ei saanud ainult 80 grammiga piirduda. Söömine ja maitsed on mulle alati meeldinud.

Esmaspäeval ma ei kaalunud ka, sest pühapäeval sai päris kiire tempoga 26 kilomeetrit läbi käidud ja kuigi ma jõin ära umbes 1,5 liitrit vett, pani keha selle ilusti kõik tallele. Ma saan kohe aru, kui näiteks pahkluud on paistes. Eile jooksin siis kempsu vahet ja tänaseks ongi üle 1,5 aasta taas kuuega algav number kaalul.

Tegelikult kukkusin pikali juba eile, kui samamoodi üle viie nädala mõõte võtsin. Kõhu pealt kadunud 11 sentimeetrit, kann 3 cm väiksem ja isegi reis andis 1,5 cm ära. Ei teagi nüüd kohe, mida omale selga toppida. Mul vist polegi ühtegi väikest asja igaks juhuks hoiul.

Ühesõnaga, kes tahab, liitub ka. Minu lingil toksides, peaks mina sellest ka mingit kasu saama. Hetkel lubatakse, et ma oma kolme kuuga saan hakkama, aga ma juba arvan, et see 65 kilo on juba natuke äärmuslik, nii et olen juba varem väga rahul.

Liitumise link: FITLAP

Minu hetke päevakaloraaž on 1274 mis on muidugi äärmiselt vähe ka.

IMG_E6105

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.