Inimene tahab ilus olla

Inimene näeb ikka seda, millele ta keskendub. Mina näiteks ei suuda leppida vananemisega. kogu aeg ikka nagu ilus inimene olnud. Seega mulle jäi ükspäev silma Marju Karini mingi laserlihvimine ja seda enam et seda tehti Manta majas ehk põhimõtteliselt siinsamas.

Sest ma ei suuda leppida vananemisega. Tegelikult on mu pildid kohutavad, aga enne avaldamist lasen need PhotoShopist või mõnest papist läbi, et vaadatav oleks.

Täna sattusid silma alla mingid süstid. Tuleb välja, et peale lopsakamate huulte ja kortsude täitmise saab isegi kulme tõsta. Ainult see süstimise tulemus ei ole püsiv ja tuleb käia uuesti ja uuesti ja uuesti.

Ühesõnaga tahaks ka ilusaks ja nooreks, aga sellist pappi pole kusagilt võtta. Ja tõenäoliselt niisama reklaami eesmärgil mind ka keegi ilusaks tuunida ei taha.

Mingid otsmikukortsud mind ei häiri, aga silmaalustega tahaks küll midagi ette võtta. Ainult et hiljaks olen selle täitmisega tõenäoliselt jäänud. Juba kahekümnendates inimesed alustavad. No et siis korts ei süveneks ja. Katsu sa praegu enam neid vagusid siluda 😀

Aga inimesed ütlevad, et see süstimas käimine on nagu juuksuris käimine või kunstripsmete panemine ehk harilik elu osa. Ahjaa, ja need ripsmed tahaks ka kunagi ära proovida, enne kui need uuesti moest ära lähevad 😀

Kes või kus teeks?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.