Paari sõnaga sammudest

Täna lõin huvi pärast oma sammud kokku ja tuleb välja, et kolm miljonit on täis!!!

Suvel vahetasin sammulugejat, sest vanal oli rihm katki ja kartsin, et ühel hetkel see lihtsalt  kaob ära. Rihma vahetada ei saanud, oli selline ühes tükis junn. See app aga lõi mul ilusti igatpidi numbreid kokku: päeva, nädala, kuu, aasta.

Uus kell on Fitbit Alta HR 101, mitte kõige edevam Fitbiti toode, aga töötab. Ja rihmu saab vajadusel vahetada 😀 Puuduseks see, et statistikat näitab app ainult päeva ja nädala kaupa. Kodulehel saab siiski igasugu numbreid tekitada.

Niisiis kui ma just sinna kodulehele oma eelmisi tegusid sisestada ei saa, siis ma oma eesmärki – 3,5 miljonit ekraanil ei näe. Küll aga saab mõlemad näidud kokku liita ja seda ma ka siis tegin. Midagi ulmeliselt üle ei ole, aga eesmärk peaks saama juba 1. detsembriks  täidetud.

Kaks viimast nädalavahetust on olnud väga sportlikud. 6. oktoobril käisime rogainil, millest ma tahan kunagi ka pikemalt kirjutada ja isegi video kokku panna, aga läbisime 8 tunniga umbes 38 kilomeetrit ja ma sain 50 000 sammu.

Eelmisel reedel käisin Metsanurme matkarajal ja kokku 28500 ning eile tulime üldse Porkunist Kadrinasse, mis andis 35000 sammu. Mul pikk samm, mõni sai 40 000 ka täis 😀

Nii palju siis sammudest mõne sõnaga 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.