Kommentaatorid

Vahel imestan, kuidas mõned tuttavad ikka jaksavad igal pool gruppides kommenteerida. Saamas on sellest kasu, sest nii satub vahel ka mõni huvitav teema minu uudistevoogu. Muidu ei saagi teada, mis maailmas toimub.

Ise olen kommenteerimisest ammu loobunud. Turunduse seisukohalt on ju ülioluline, et öelda õiges kohas õiget asja. Ühelt poolt pole aega kogu aeg sotsiaalmeedias brausida ja teiselt poolt on inimesed üldiselt üksteise vastu väga kurjaks läinud. Üldse mitte ainult anonüümsena perekoolis, vaid ka täiesti oma näoga Facebookis.

Täna jagati ühes grupis ajalehe artiklit, milles kirjutati, et sügisene leheriisumine poel hea mõte. Lisasin siis siilidele ja putukatele omalt poolt, miks mina ei riisuks ja sain pahandada. Kustutasin kommi ära, läksid ka vastused ja ausalt, enam ei ütle midagi.

Paar päeva tagasi sattusin põgusalt nägema arutelu käsitöö hinna üle, sest üks tuttav kommenteeris, aga see läks ka inetuks ja kustutati enne ära, kui korralikult süveneda jõudsin.

Paar suvalist näidet, aga näitavad ilusti, et mingit elementaarset viisakust pole enam alles. Ja kuhu edasi?

Mul blogi õnneks nii väike, siis keegi kobisema ei tule, aga suuremad kirjutajad on ka seal trollidega hädas.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.