Sinine pühapäev

Paukjärv

Tavaliselt on mul esmaspäevad sinised või november on üleni väga masendav, aga sel aastal tundsin juba eile, et midagi imelikku on kallal. Eile oli veel pühapäev ja september.

Ma ei oska öeldagi, mis see oli. Selline rusuv ja imelik tunne, millist pole enda teada varem tundnud. Ebameeldiv igal juhul.

Mõtlesin juba, et tänaseks on see masendus üle läinud, aga tutkitki. Absoluutselt ei tea, kust otsast peaks rabelema hakkama või mida üldse sel nädalal korda saatma.

Tegelikult käisin laupäeval ühe eduka ja tubli inimese 50-aastasel sünnipäeval. Vanemad ja nooremad sünnipäevalapse sugulased koos, ikka küsiti, kuidas läheb ja mida praegu teed? Kas saad oma andeid ja oskusi piisavalt kasutada? Tuli tõdeda, et ei, kohe üldse ei saa. Aga mida siis teha? Kuidas ennast müüa? Ma ei oska ennast müüa!

Homme lähen jälle Tallinna Ettevõtluspäevale motivatsiooniloengut kuulama. Tükk aeg mõtlesin, kas on mõtet minna, sest kaua sa ikka käid, oleks aeg juba tegutseda. Seal esinejad muutuvad, aga sisu jääb ikka samaks. Osadest teekaaslastest, kellega oleme koos õppinud, on saanud juba esinejad. Kahjuks ma ei saa homme minna just seda loengut kuulama, sest lapsi vaja koolist huviringi liigutada. Aga ehk tõstab motivatsiooni ka valitud loeng. Muidu tuleb ise viiekümneselt tõdeda, et pole nagu millegagi elus hakkama saanud 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.