Rahutus ehk tahaks reisima

Täitsa hull lugu, kuidas ajaga läheb rahutus hinges järjest suuremaks ja tahaks kuhugi reisima minna. Maailmas on lahedaid kohti nii palju. Nii vaatangi jälle lennupileteid ja uurin matkaradu. Viimasel ajal (täpsemalt täna) on jäänud hingele Tromso, kus ma küll kunagi olen käinud, aga virmaliste ajal oleks hoopis teine tera. See on küll kõigest alla 1500 eemal, aga kahjuks ei lähe sinna Tallinnast ühtegi otselendu. Vaatasin ka Oslot, kustkaudu lennud käiks, aga seal on ööbimine sigakallis. Ja ma ei tea, kas seal virmalisi on. Pole lihtsalt nii väga põhjas.

Veel jäi silma üks matkarada Itaalia Dolomiitides, aga seal sai hooaeg umbes-täpselt just läbi. Lumi tuleb maha ja valgeks läheb maa 😀 Aga tulevikuks panin tallele. Nädalase puhkus saaks ilusti sisustatud. Oleks vaid suvel aega.

Seega leidsin omale kaalulangetamisele motivatsiooni ehk kui kaal on 65 luban endale 500-eurose eelarvega ühe reisi. Sinna on veel 7 kilo minna. On see reaalne? 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.