Eesti käsitöö

Ma pole tohutult ammu Eestis ühtegi käsitöötoodet müünud, lihtsalt sai sellest tasuta pakkumisest kõrini. Eile aga sattusin, tõenäoliselt saatuse tahtel, käsitöömüügi gruppi ja mitte midagi pole muutnud. Pigem vastupidi, asi on veelgi hullemaks läinud.

Jäi silma, et keegi otsis beebitekki ning keegi teine tutiga mütsi. Lisasin siis oma asjad ka valikusse. Ainult suu kukkus lahti hindade peale. Kes juba küsis soodsat toodet, kes pakkus vabatahtlikult. Näiteks üks kahe värviga kootud reljeefsetest motiividest kokkupandud beebiteki eest mõõtudega meeter korda meeter küsiti 24 eurot.

Või klapiga pitsilised sõrmkindad, hull nikerdamine, 35 eurot. Eks muidugi igaüks ise teab, kuidas ta enda tööd hindab, aga tekib tahtmine need kokku osta ja kindad vähemalt kahekordse hinnaga edasi müüa ja beebiteki suisa kolmekordsega. Huvitav, kas see on eetiline?

Samas ma seda Etsy-asja väga ei oska, sest mu oma tekid ja kindad seisavad. Aga Etsy pidi armastama, et ühesuguseid tooteid oleks ka rohkem kui 4, mis on loogiline, nii et ei saagi tormi oodata 😀

Täna aga lähen kuduma. Jällegi üks uus idee on sündimas. Võib-olla juba õhtul saan näidata. Loomulikult suunaga läände.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.