Täna tahaks natuke kiita

Karnaluks.

Tellin sealt juba mõnda aega kangast hulgi. Meetri hind on soodsam ja 1.63 eest tuuakse koju ära ka. No mida sa hing veel tahta oska.

Seekord panin kogemata mingi vale meiliaastessi. Tahtsin panna firma oma, aga kuna seda ei kasuta, siis polnud meeles. Sain sellest aru, kui arvet ei olnud veel õhtuks tulnud. Kirjutasin siis ja palusin uut arvet. Juba hommikul oli sealne proua saatnud mulle kõikvõimalikud Imelooma dOÜ arved. Kolmas sobis ja tasusin arve ära. Prouat ei teavitanud, et kõik on ok ja ta saatis päeva jooksul mõne veel, aga las see olla.

Ja siis tahaks kiita Smarposti.

Sõitsime juba neljapäeva õhtul linnast ära. Ja reede hommikul sain sõnumi, et kuller tahab pakki tuua. Automaatsõnum ja kuhugi vastata ka ei saa. No las ta siis olla. Ma muidugi sahmisin ringi ka ja kuller sai alles kolmandal katsel mulle pihta. Ja saime kaubale, et ta paneb mulle paki trepile kile alla. Kuna meil siin töötab uksepost, siis olin just eelmised asjad jätnud neljapäeva õhtul kile alla. Silmnähtavalt olid need asjad ära viidud. Kuller tahtis veel pakki maja taha vedada, et keegi vahepeal ära ei viiks, aga ma arvasin, et ei ole vaja. Saime mõlemad probleemi lahendatud. Julge kuller muidugi, ma võiks täna teha avalduse, et fliisi pole 😀 Fliis aga oli küll. Kilel oli küll kivi veel peal, aga tuul oli seda siiski omajagu räsinud ja papp natuke läbiligunenud, aga Karnaluks pakib fliisi ka omakorda kilesse, nii et mingit jama ei tekkinud.

Aga tellimusest pakk koju ülejärgmiseks päevaks, vot see on tase.  Ja seda kõike selle juure, et ma arvet ei saanud kohe tasuda. Ja seda kõike 1.63 eest. Ok, tegelikult oli selle hinnaga pakiautomaadi teenus, aga silmnähtavalt minu 10 meetrit fliis automaati ei mahtunud 😀 Seda on tegelikult ennegi juhtunud.

Kes aga kõik selle fliisi ära õmbleb? Endiselt ühtegi tellimust ei ole 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.