Jälle see õmblemine

See on nüüd see, mida ei saa avalikus blogis kirjutada, aga nüüd, aasta peale Inkubaatorist väljaviskamist, on tunne, et see Imeloom ei ole ikka õige asi jah.

Enam ei ole motivatsiooni – just uusi disaine välja mõelda. Vanade peal võiks veel liugu lasta küll. Aga täiskostüümidega müüks välismaal rohkem, aga selleks on vaja teha neid igas erinevas suuruses. Ma ei taha tekitada koju mustmiljonit lõiget, neid on mul juba niigi terve hunnik.

Pealegi peaks aasta kõige aktiivsem müügiaeg käes olema, aga mida ei ole, on müügid. Mingi tellimus nädalas ei ole päris see, mida ma tahaks. Peaks tootevalikut muutma? Peavõrude peale mõtlema? Rohkem reklaami tegema? Eelmise 24 tunni jooksul ei olnud isegi mitte meeldimisi. Selles kuus olen projekti omajagu aega juba panustanud ja siis häirib, kui tulemust ei ole. Kui tegeled muuga ja keegi midagi ostab, siis on see nagu boonus või lotovõit ja see meeldib palju rohkem 😀

No ja Eestist ma ei räägigi. Alles panin poe lingi välja ühe FB-grupi postitusse, kuhu koguti linke, millegi liikmed tegelevad. Ei midagi enamat. Ikka pidi sinna alla keegi kommenteerima, et Kaubamajast saab maske 2 euro eest. Ma ei tee maske!!!  Ja minu meelest oli kohatu sellises kohas kommenteerida, aga noh. Olengi otsustanud, et Eestis viimane aasta. Suvel domeene enam ei pikenda. Kui viitsin Etsyst eraldi lehte pidada, siis ainult inglisekeelset ja müük toimub teise hinnaga.

Praegu lähen siiski vaatama, kas ehk saaks oma olemasolevaid tiibu kuidagi müüki panna.

PS. Loodan siiski oktoobris tähistada 100. Etsymüüki.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.