Uus hobi

Mul on  nüüd mõnda aega uus hobi ehk ma käin Adentese spordihallis. Ei-ei, mitte trenni tegemas, ikka istumas 😀

Nende esimese vahetuse laste hobitegevusega on üks rist ja viletsus. Noorem sel aastal teatas, et tema tsirkuses enam ei käi. Ja hommikuks midagi muud ei leidnudki, kui laste kergejõustiku.

Aga võrreldes Nõmme keskusega on see ikka kaugel. Ja ma ei kujuta ette, kui kaua ma pean kaasas käima, kuni noorem ise omadega hakkama hakkab saama. Sõitmine sõitmiseks, aga näiteks kapiuks ei tulnud täna lahti ja kui küsima läksin, siis soovitati kasutada jõumeetodit. Ja saingi nii lahti, aga lapsel ju sellist jõudu ei ole (kui jõudu on, pole mõelda vaja 😀 )

Hall ise tekitas mulle omale kaheseid tundeid. Oi kui tuttav on see kummilõhn. Aga ise sattusin kunagi halli ainult võistlema. Audentest siis ei olnud. Isegi Lasnamäe halli ei olnud. Ainult Tartus oli üks pisike sinisest plekist hall. Sisevõistlustel mul eriti hästi ei läinud. Hiiumaalt tuldi välja ikka suurematele võistlustele 😀 Nii et nostalgia, aga mitte positiivsed tunded.  Ja lastel head geenid, aga kas ma neile võistlussporti soovitan? Eks ole näha. Hetkel arutu lidumine Nooremale sobib ja eks see tast varsti välja juuritakse.

Ma muidugi ei arvestanud  sellega, et pean ise hommikul nii palju varem üles tõusma, et jõuan oma dieettoidu ka valmis teha ja ära süüa. Nüüd söön siis alles peale 11 ja olen siganäljane.

PS. Ka tsirkus kolis teise kohta, nii et täna saan veel ka Vanemaga ühe ringi teha. Ja muidu käib nüüd üks laps esimeses ning teine teises vahetuses ja logistikale esitab see nüüd täiesti uue väljakutse 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.