5 päeva fitlapiga

5 päeva fitlapi on nüüd selja taga. Täpsemalt 4 päeva kaalutud toidukordi. Eile küll libastusin, sest pidasime lapse sünnipäeva ja ma polnud vaimselt valmis kõigile seletama, miks ma ise omatehtud toitu nüüd ei söö. Vaevalt, et kalorid küll lõhki läksid, sest sõin 1 tüki isetehtud pitsat, 1 tüki isetehtud maasikašarlotti, aga nõrkemiseni isetehtud kartulisalatit ja juurde mõned viinerid, aga päris kavajärgne see siiski ei olnud. Eriti need viinerid, onju.

Ühelt poolt on põnev, kas ma kunagi veel mahun oma lõpmatusse hulka väikseks jäänud matkapükstesse, sest need on siiski kvaliteetsed ja head või annan alla. Sest kurjam, ikkagi on pidevalt nälg ja see ei ole hea tunne.

Nagu ma varem ütlesin, sain täna hommikusööki süüa alles peale 11. Kuigi ma sõin omleti kõrvale 3 (keskmist) tomatit, on hetkel kõht ikka tühi. Lõunasöök on olemas, aga kui juba kell 1 selle nahka pistan, siis õhtusöögini ei ela. Hetkel veel pole alla andnud ja järan värsket kurki, aga no mis elu see on.  Muide, kapis on kartulisalatit ja pitsat ning esikus õunu, ploome, pirne.

Jah, selle viie päevaga olen kilo kergem, aga see on soolikasisu arvelt. Lihtsalt ennegi kogetud. Selle kurgijäramisega on vähemalt nii palju teistmoodi, et käin ka number kahel väga mitu korda päevas ja  punnis rasedakõht on kadunud. Hämmastav, et need toidujäägid niimoodi sooltesse pidama jäävad.

Fitlap lubab, et 9 kilo kergem olen 10. detsembril ja sinna on 84 päeva veel minna 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.