Kuidas ma Nõmmele ära eksisin

Täna oli selline tore tööpäev, et väga õue ei sattunudki. Toidu tellisin eCoopist ja üks laps on kodus tõbine. Ühesõnaga oli õhtuks kogunenud kõigest 2500 sammu.

Kuna ma enam ammu ei viitsi siin oma tänavatel edasi-tagasi tammuda, seega otsustasin bussiga kuhugi Pääsküla poole sõita ja jala koju tagasi tulla. Ainult bussi ei tulnud ja ma läksin algatuseks kohe mööda Vabaka äärt linnaserva poole.

Aga vihma sadas ja autod pritsisid nii et sopp käis suisa aiani välja, nii et polnud nagu kusagil käia.  Seega sõitsin Hõimu peatusesse ja suundusin siserajooni poole. Ja kui vastu tuli Sihi tänav, mis oli tuttav ja peaks koju tooma, pöörasin loomulikult sellele.

Aga pea oli vahepeal sassi läinud ning nii valisin pimedas ja sajus vale suuna ning lõpetasin Rahumäe asemel Kivimäel. Ausalt öeldes ma ei teadnudki, et Sihi tänav lõpeb Kivimäe raudteejaamas. Ma millegipärast arvasin, et see juhtub Hiiul.

Aga rongiga ma koju ei tulnud, ikka jala tulin. Vähemalt said sammud täis 😀 Ja Nõmme natuke selgemaks.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.