Fitlapi teine tulemine

Seda, et tuleb uuesti Fitlapi kava osta, teadsin ma juba kevadel. Siiski lükkasin asja sügisesse, sest noh pole mul Hiiumaal pooli asju saada ja siis toitu väga ühekülgselt. Tegelikult oleks võinud ikka varem alustada, sest näiteks kurki oli meil suvel käes rohkem kui ära süüa jaksasime.

Nüüd aga oli vaim valmis. Seekord on lihtsam alustada. Osasid toiduaineid ostsin juba jooksvalt koju varuks ja vett hakkasin juba varem jooma. Ma ei tea, kas asi on soojas ilmades või milles, aga kahe liitriga saan päevas ilusti hakkama.

Ja süsteem on tuttav, seega läheb retseptide paikasaamine ka kiiremini. Ühesõnaga täna oli siis uue elu esimene päev. Motivatsioon on laes, sest 10 000 sammu on kõnnitud, 2 liitrit vett joodud ja menüü ka kenasti jälgitud.

Üht uut asja proovisin ka. Nimelt tellisin toidukoti eCoopist kulleriga koju. Mõte algas sealt, et täna oli lõunasöögiks Maksiköögi tatraroog ja oleks pidanud sellele sinna järele minema. Vihma aga sadas ja laps ka kodus haige, lisaks tuli meelde, mismoodi Kogumispäeviku omad selle toidu tellimisega rämedalt säästavad. Nii et prooviks ka.

Kiri väitis, et kui tellid 25 euro eest, siis on kojutoomine tasuta. Asi see siis sellise raha eest toitu osta. Nii loopisingi lisaks vajalikele asjadele veel oma kolme päeva menüü puuduolevad asjad. Aga kui ostukorvis edasi liikusin, selgus, et täna enam kullerivõimalust ei olegi. Nii saan oma toidu alles homme. Tänaseks planeeritud toidu aga pidin lähipäevadesse ära paigutama, nii et tükk kabetamist lisaks.

Eks homme vaatame siis toidukoti sisu üle ja jälle üks kogemus juures. Näis, kas seekord on kaalujälgimine esimest korda edukas. Igal juhul motivatsioon on küll väga laes. Esimest korda mõõtsin ka ennast ära ja homme plaanin jõuharjutusi ka proovida.

Pesus pilti siiski ei teinud.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.