Nutitelefonid

Oleme jõudnud olukorda, kus tuleb  jõuliselt hakata laste telefonikasutust piirama. Ja tuleb välja, et selliseid äppe on maailmas nagu kirjusid koeri. Asi, millest mina aru ei saa on see, et milleks siis peab lapsele ostma nutitelefoni, kui seda niikuinii peab kohe piirama hakkama? Just tegelesin telefoniostuga ehk lappasin läbisuure hulga poode ja nuppudega telefone on maailm samuti täis. Nüüd pean siis need appid omale ka selgeks tegema.

Ja veel koolist ning telefonidest. Mulle reaalselt meeldivad koolid, kus mingilgi määral tegeldakse laste nutisõltuvusega. Kus on üks kehalise tund nädalas rohkem, kus aetakse vahetundides kohustuslikult õue liikuma või kus korjatakse telefonid hommikul õpetaja lauale karpi.

Meie koolis selliseid asju ei ole. Telefon pidi olema inimõigus ja õpetaja ei tohi seda piirata. Samuti pidid nendest karpidest telefonid ära kaduma või seal katki minema ja õpetaja omale sellist vastutust ei võta. Vot siis.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.