Kõik-kõik on uus septembrikuus

Pealkiri on petlik, minul ei ole ühtegi rabavat uudist. Küll on aga harjumatu, et kell on 9 ja toas vaikus. Üle kolme kuu. Vanem käib sellest aastast esimeses vahetuses ehk hakkab juba une pealt minema (issand, ma ei ole juba aastaid enne 8 ärganud) ja Noorem pani jooksuga talle järele. Tal täna sünnipäev ja mingi rahutus hinges. Aga kool hakkab tal alles 11.35 ehk 3 tundi vaja aega parajaks teha. Ootan põnevusega, millal temasugustel see koolis jõlkumine ära keelatakse. Täna oli muidugi kõigil rahutus hinges ja kogu pere juba seitsmest ilma kisata üleval. Eks näis, kuidas edaspidi minema hakkab.

Imelooma hooaeg on siiski juba alanud. Kahe päeva jooksul on tulnud kaks tellimust ja üks eritellimus, mille lahendus kliendile meeldis, aga see on veel vormistamata. Ja ees ootab veel vähemalt 6 imekiiret nädalat õmblusmasina taga.

Ja nii kui jõudsin maha hõisata, et midagi uut ei ole, nii andis telefon saba. Katkine ekraan on tänasest must mis must. Oi see oli ikka rääbakas ka, praguline ja tükid välja kukkunud, ja eile mul õnnestus seda natuke niisutada. Iseenesest olen juba novembrist saadik ehk siis pea aasta uue telefoni otsinguil, aga nagu ikka, ei ole midagi püsivamat, kui ajutine. Ja nii ma ostsingi omale uue … iphone. Natuke on ikka rahast kahju, aga tõesti, see on kõigest raha.

Lubati homseks kätte, nii et täna mulle helistada ei saa. Või noh, lähen püüan oma nanokaardi oma vanasse Samsungisse teipida (adaptereid muidugi kodus ei ole) ja siis ehk saab ka 😀

Seiklusterohket septembrit kõigile!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.