Kuidas olla Instagramis kuulsam?

Kirjutas mulle täna Promoty ja pakkus 55 euri eest kursust (nimetavad seda akadeemiaks ja see on soodushind. Tavahind on 275 :D), kuidas saada paremaks Instagramis. Korra juba käis kõll, et miks mitte osaleda, sest see ei ole suur raha, siis aga vaatasin, et koolitab mingi noor fitnesstibi (ei ole Porgand) ja no siiski jätan selle raha endale.

Ajan vaikselt oma asja edasi. Seda, kuidas jälgijaid juurde meelitada, tean isegi. Selliste taktikate kasutajad iga päev minukontodel tulevad ja lähevad. Ja sotsiaalmeedia on neid ühesuguseid fitnesstibisid täis ning mingil põhjusel on nad ka väga populaarsed. Eks jah, inimene jälgib ikka neid, kellega ta samastub kõige rohkem või kelle moodi ta tahaks olla. Hetkel tundub üldse maailmas olema mingi hull ilukultus ja ilusad need tibid on, ei saa salata. Seega julgen järeldada, et paljud tahaks olla ilusamad, kui nad on.

Aga ka nemad saavad kunagi 40. 😀

Hetkel @nelikymmend instgrami kontol 96 jälgijat. Pole paha, pole paha.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.