Ahvipoeg, kes ei taha areneda

Olen siiani arvanud, et olen oma kolmekümnendate arengukriisi edukalt läbinud, aga võta näpust. Tuleb välja, et ma ei tea endiselt vaimsel tasandil toimuvast mitte midagi.

Eile lugesin minust oluliselt noorema inimese sulest mõttetera, et „kõik talletatud tundeenergia on talletatud ka meie keha pehmetesse kudedesse ehk ka meie ülekaal ja pehmus tuleneb tegelikult sellest, et me pole oma tunnete ja probleemidega tegelenud. Mida rohkem teemasid, seda rohkem nn. talletust. Keha räägib meile sellest, mis meeletasandil toimub.“

Et siis nii kui 35 sain, läksid energiad sõlme. Võimalik, et läksidki. Viha kasvas, hirm kerkis, mure süvenes …. Tont seda teab. Tuleb vist jälle ennast kuhugi raske raha eest kirja panna, sest ise ma ennast peenikeseks mõelda ei oska.

Ja kui juba kirjutada, siis sobib siia hästi ka see, et suvel tekkis kahe varba vahele mingi pragu, mille ümbrus sügeles ja mis ajas lõpuks ka haava ümbert naha maha. Igal juhul läksin närvi ja jõudsin doktor Google abil omale juba jalaseene diagnoosida. Tegelikkuses, kas ma astusin millelegi otsa, sest käin siin kogu aeg paljajalu, või on tegu jalaseenega, on mul hetkel teadmata. Kui mõne spetsialistiga kohtun, eks küsin.

Aga kui jalaseen, siis jällegi teised teadjamad ütlevad, et keha on silmini seent täis, kui see juba kuhugi välja hakkab lööma ja palju seent kehas on jama. Tuleks taaskord teha mingid kuurid, vaadata oma toitumine ja joomine üle. Huvitav, palju kordi seda peab üle vaatama? Või on mul ette nähtud ka veganiks hakata?

Haav aga paranes ära ja varbavahe näeb hetkel täitsa viisakas välja ka, nii et äkki seekord ikka veel pääseb 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.