Aegviidus

Nonii, olen nüüd metsast tagaasi ja ei teagi, kust otsast nüüd alustada või millest kirjutada. Laias laastus oli vinge nädal. Kõik need koos käidud kilomeetrid ja uued tuttavad ja kokkukuuluvustunne. Ega sellest ilma käimata aru ei saa.

Matkast kirjutan ehk kuhugi eraldi, aga hetkel peatuks paari sõnaga kokkutulekul ja võistlustel. Enne oli lugeda/kuulda virisemist ja seda on ka pärast, nagu oligi arvata. Küll vähe lobitööd, küll muu jama.

Aga jah, võistluste eelõhtul olime seisus, kus registreerunud oli 1 võistkond ja lisaks veel 1,5. Minul siis üks tiimiliige puudu. Ja et ma vähe lobitööd oleks teinud, ei julge öelda. Siiski ei müünud, isegi mitte oma isikuga. Isegi mitte neile, kellel võiks minu vastu kena olemine oluline olla. Aga hommikuks oli mulle siiski kolmas liige leitud. Ma ei tea, kes ja kuidas. Ma läksin küll juba reede õhtul Aegviitu, aga seal ei ööbinud, sõitsin õhtul veel Krani telkimiskohta oma matkagrupi juurde, kus tundus lõbusam olevat ja oli ka.

Kolmas liige ei olnud ühestki klubist, ta oli lihtsalt tulnud Suure ühismatka lõpetamisele ja räägiti ära. Vahepeal oli talle isegi paar sõlme selgeks õpetatud ja nii me metsa läksime. Ja saime teise koha ning imeilusad EOK juubelimedalid. Hommikul kogune starti isegi 4 võistkonda. Aga jah, kirujad on ikka need, kes ise ei ole proovinud. Vahva rada oli. Vähese huvi tõttu küll tehti lühem, sest ega keegi ei taha õhinapõhiselt ennast puruks rabada.

Ja matka lõpupidu võis kõrvalseisjale ka imeliku palaganina tunduda, aga osalejana nii väga ei kritiseeriks. Tekkis mõnus ühtsustunne. Me tegime kõik koos sama asja, jagasime hetki ja kogemusi, olenemata sellest, kes me päris elus oleme või millega tegeleme. Metsas olime me võrdsed. Ega ma muidugi kõike jama ei näinud ka, mina olin pea terve päeva hoopis Aegviidu Külastuskeskuses filme näitamas. Fotograafiast ei tahtnud keegi rääkida, aga arvan, et võtan ennast kokku ja teen olemasoleva materjali põhjal YouTube paar õppevideot. Ma igal juhul olen paarid appist ja oma tuliuuest GoPro kaamerast ja sellest, mida nendega kõike teha saab, hetkel ahvivaimustuses.

Niisiis nüüd on need projektid tehtud, kogemus juures ja pingelangus ikkagi tohutu. Ja vingujate kõrval meeldib tohutult tiimikaaslase hastag Instagramis #minaviitsin

Aitäh kõigile!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.