Matkajate kokkutulek

Eile tahtsin ma nutta, täna olen lihtsalt ükskõikne. No mida sa ikka oskad tunda, kui sinu (ja paljude teiste) mitme kuu töö haledalt läbi kukub.

Ette ei saa seda muidugi öelda, aga praegune tagasiside on kasin. Näiteks Eesti meistrivõistluste regamine lõppes eile ja nelja medalikomplekti peale pani ennast kirja ainult üks võistkond. Ok, üks naiskond omadest tuleb ehk neile vastu ka, aga kolmandat ei tule. Kolmanda tiimi pidin ise kokku panema, aga hetkel seda ei ole. Ja ei tule ka, sest ausalt öeldes enam ei jaksa moosida. Eks pärast tuleb teha omad järeldused, miks matkajad võistelda ei taha. Vale aeg? Vale formaat? Tagasihoidlikkus?

Aga ka kokkutuleku vastu on huvi minimaalne ja selles tunnen natuke süüd endal ikka ka. No tõenäoliselt ei levitanud piisavalt infot, ei käinud piisavalt otse ajudele ….

Seega tõenäoliselt istun homme üksi Aegviidu Looduskeskuses, sest suure ühismatka lõpp on 2,5 km eemal, aga looduskeskus jääb õnneks Tallinna poole.  Äkki kõik ei taha peale väitavat matka kiiresti koju minna, vaid Aegviidus veel aega sisustada.  Meil on seal paar töötuba ja 3 tundi filmiprogrammi, mis on välja reklaamitud, kui lihtsalt filmiprogramm ehk vaataja ostab põrsast kotis.

Mina räägin seal matkafotograafist. Eile tegin selle nimel pool päeva tööd: tuustisin netis tõmbasin äppe ja näppisin neid, sest ise ma väga fotoappe ei kasuta. Ise sain küll targemaks ja hakkan ehk midagi kasutamagi. Aga jah, nime mul pole ja millegipärast ei tule ka. Matkafoto ei ole ka kunstfoto, mida kõik näha tahaks, see on hetke tabamine. Ja see hetk on üldjuhul oluline ainult sulle ja sinu teekaaslastele.

Ehk siis tegelikkuses tahaks ma võtta oma 7 asja ja sõita Hiiumaale. Kellel seda matkajate kokkutulekut vaja on? Muide, seda küsis minu käest ka Delfi otseblogi suure ühismatkaga tegelev noormees.  Ma vastasin:  „Kõigile“, aga kui midagi on hea kõigile, siis juhtubki nii nagu juhtus meiega.

Nuuks.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.