See suvi oli nii üürike

Täitsa nukker on see kahes kodus elamine. Kevadel ootad päeva, millal saab juba linnast ära kolida ja sügisel on nii kurb linna sõita.

Jube, kui palju on enne ärasõitu teha. Ja selle asemel, et kasvõi mõnd supipõhja teha, rohisin ma lillepeenraid. Tegelikult on ju täiesti savi, sest järgmisel kevadel sea umbrohtu niikuinii enam ei ole.

Aga peenra on praegu nii ilusad ehk lilled täies õies. Ploomid on valmis. Neid võtsin vaid 3-liitrise ämbritäie kaasa. Tegelikult tulen järgmisel nädala lõpus korraks veel, aga siis on need ploomid juba tõenäoliselt alla kukkunud ja kellegi poolt nahka pandud. Nädalaga muutub maal palju, kahega peaaegu kõik.

Aga hommikul ei olnud aega nutta, muidu oleks seda teinud. Väljasõidud toimuvad alati viimasel minutil, ikka vaja nõud  veel pesta, põrand pühkida, vesi kinni keerata, uksed lukku …..

Tegelikult tahame väga linnast maale kolida, aga kuhu, pole muidugi teada. Hiiumaaga on hetkel mõned probleemid, aga kui neid poleks, oleks vist natuke liiga tsivilisatsioonist väljas ka. Nii laste kooli kui ka enda töö mõttes.

Aga muidugi õnn, et on võimalus kasvõi see paar kuud maaelu elada. Jään siis nüüd järgmist suve ja uusi seiklusi ootama.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.