Minu suur ühismatk

Algul ma ootasin minekut, ikkagi puhkus ehk neli lastevaba päeva. Suht ainsad sel suvel. Teiselt poolt kohustus tegelda võõraste inimestega. Ehk see ei lasegi matka nautida. Igal juhul oma gruppidega metsas käies ei ole see puhkus.

Enne ma mõtlesin, et mis see neli päeva metsas siis ära ei ole. Viskan täna õhtul paar asja kotti ja minek. Siis vaatan piltidelt ja videotest teiste varustust ja hirm tuleb peale. Mul pole nii udupeent päevakottigi, kui igal pool vastu vaatavad.

Ja jalatsitest plaanisin jalga panna tossud või üldse Keenid (matkasandaalid),  mitte matkasaapad. Ning rattakiivri oleks ka koju unustanud, kui poleks teiste pilte vaadanud. Õhtul peaks veel mingit meelehead kaasa ostma, kuigi metsas toitlustatakse meid 3 korda päevas, mis on pigem nagu üle toitmine ja plaani järgi on  neljast kolmel õhtul saun, mis on ka üle pesemine 😀

Kuigi matk läheb edasi, tulen mina ära, et nädalavahetusel osaleda ja olla tegija jõud matkajate suvisel kokkutulekul Aegviidus. Samal ajal on ka Eesti meistrivõistlused jalgsimatka- ja jalgrattamatkatehnikas. Kuna suurt huvi ei ole, tuleb ka ise metsa minna. Meeskonnast on küll üks liige veel puudu, aga küll selle ka leiab, sest mulle on üldiselt raske ära öelda 😀

Hiljem näitan Aegviidu Looduskeskuses filme ja teen ka pisikese esitluse/infohetke matkafotograafiast. See on küll valdkond, mis on minu meelest Eestis täitmata, nii et ehk kujuneb sellest kogemusest ka midagi enamat välja. Kuna see looduskeskus on kokkutuleku platsis 2,5 kilomeetri kaugusel, siis ma kahjuks suurt osavõttu ei looda.

Ja nii ongi nädal läinud.

Kui tahad võistelda, anna mulle teada. Ning kokkutulekult astu ka kindlasti läbi.

Info: http://www.matkaliit.ee

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.