Instagramist

Olen nüüd mõnda aega katsetanud tuttuue Instagramikontoga ja tuleb tõdeda, et edutult.  74 on tore number küll, aga nii kaugele ei jõua.

Järeldan, et ei ole Eestis orgaanilisi (ehk siis ise tulnud) jälgijaid omale  nii väga tekitada. mul on tunne, et eestlane lihtsalt ei tegele märksõnade järgi surfamisega. No et istubki õhtul maha ja vaatab, kas mõnd toredat inimest oleks veel jälgida, kes kasutab näiteks tagi #hiiumaa 😀

Käis juba ka üks teenusepakkuja, aga no selle programmi võin omale osta ise ka. Olen mingis meeltesegaduses päris mitut juba proovinud. Inimesed, kes mind jälgivad, on enamjaolt juba varasemalt siit-sealt mingitmoodi tuttavad.

Ok, panen pilte endast, aga päris paljaks pole ennast muidugi veel kiskunud.  Jäi just silma, et mingit mäge klikates oli kõige popim pilt palja kanniga neiu võimalik et selle mäe taustal. See siiski ei pane ennast paljaks kiskuma. Niigi olen lasknud endast sel suvel rekordarvu pilte teha.  Isegi lollidel piltidel pole erilist minekut olnud. Ja toidupiltidel. Võimalik, et peaks hakkama hoopis mingite looduspiltidega proovima. Ma hetkel püüan oma kontol emotsiooni jagada.

Käin ja kommenteerin inimesi, keda jälgin, hullan-möllan, püüan,, et kommentaar oleks vähemalt 4 sõna pikk, aga silmnähtavalt see enam pingereas ettepoole ei too.

Jah,  peaks tegema jälle uue ringi infomaastikul, aga viimane artikkel, mida lugesin, väitis, et Story on ikka kuum sõna ja eriti veel GIF ehk siis liikuv pilt, kus midagi plingib või vilgub. No ma ei tea, liiga vana vist ikkagi selle jaoks.

Tibusid loetakse muidugi siis, kui pool aastat täis saab. Kusagil on kindlasti mingi murdepunkt 😀 Või on see Instagam juba ka surnud suurus?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.