Puhkus?

Tegelesin just Eesti matkajate suvise kokkutuleku ja Eesti meistrivõistluste jalgsimatka- ja jalgrattamatkatehnikas info ülespaneku ja laiali jagamisega, mille peale sain muidugi paar puhkuseloleku teadet vastu.

Ma olin juba unustanud, et inimestel ongi kuu aega puhkust, mille jooksul nad ei pea tegelema mitte ühegi tööasjaga. Ei pea isegi mõtlema mitte ühegi tööga seotud asja peale. Ma võin oma vabakutselise elu juures olla surnud ka, aga töö peab olema tehtud. Kui on kiired ajad, siis võimlikult ruttu.

Panen küll Instagrami ja kodulehele pilte, et päeval chillin ja grillin rannas, aga tegelikult on Matkaliidul sel aastal tohutult projekte käsil ja õhtut pikad. Nüüd on palju juba lõpusirgel. Esmaspäeval alustas RMK Suur ühismatkamine Ähijärvelt (Matkaliidu poolt on seal abi-matkajuhid) ja teisipäeval lendab ära Estonia ekspeditsiooni rahvas.  Ja augusti lõpus toimuvad üle pika aja see suvine kokkutulek ning meistrivõistlused. Kui kord juba asi käima saab, ehk siis edaspidi läheb juba libedamalt ja projektid ei sure peale seda aastat. Ning matkamine tõuseb Eestis jälle au sisse 😀

Aga mis ma kurdan,  mul oli just selle aasta teine palgapäev. Kah üle pika aja.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.