Puhkus paari reaga

Üks etapp suvest ehk abikaasa puhkus sai nüüd läbi ja jäime nüüd jälle veel umbes 10-11 päevaks kolmekesi. Hiljemalt 18. tuleb linna minna, et jõuda oma Suure ühismatkamise etapile.

Juhtus nii, et tegime plaane, mis me tegime, lõpuks ei sõitnudki me kuhugi. Mina olen kurb ja lapsed veel kurvemad, aga abikaasa rahul, nii et ju siis pidi seekord nii minema. Ta pole ka ammu saanud kaks nädalat lihtsalt päikese käes vedeleda, seega kindlasti turgutas tublisti tervist ja puhkas, sest lastega autotripp ei ole puhkus 😀

Aga muidu hämmastavalt mõnus aasta. Õhk on soe, vesi on soe. Kuna on nii kuiv, siis muru ei kasva, seega niita pole vaja. Umbrohi ei kasva, seega rohida ei ole vaja. Marjad kuivasid ära või herilased sõid ära, seega korjata pole vaja. Ainult kasta ja vedele rannas. Sammudele mõjus see kaks nädalat küll laastavalt.

Kompensatsiooniks ostsin jaanuarisse paketireisi Egiptusesse. Kas see oli ka hea mõte, selgub hiljem 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.