Palavaga Tallinna

Tulin täna jälle Tallinna. Jube palav on. Toas on 29 kraadi sooja. Ma ei tea, kuidas ma siin magan. Ja autos ei ole konditsioneeri, aga ega ma sellest eriti puudust ei tunne. Eelmise nädala käigust sain juba nohu ja midagi silmapõletiku laadset.

Tulin, sest homme on RMK Suure ühismatkamise matkajuhtide meditsiinikoolitus, mille oleks võinud küll kasvõi haiguse põhjendusega vahele jätta, aga kunagi sai ka lubatud liigutada sponsori ehk siis Balsnacki tooteid ja teine auto pidi mind just kell 1 väravas ootama, et koos minna.

Kellaaja ütlesin lambist, sest tahti kiiresti teada. Hiljem selgus, et Hiiumaalt tulles hilisema praamiga ei jõua ja varasemaga jääb aega üle. 15 minutit sellest kulutasin Haasalus tankides, sest tanklas oli saba. Hämmastav, et kõik tahavad esmaspäeva hommikul paagid täis võtta.

Siis käisin Riisipere mõisa vaatamas. Sõitsin mälu järgi mööda mingid kruusateid, aga selgus, et oleks ka mööda asfalti saanud. muidu aga tõesti seal aed ümber ja ehitus käib. Kõik katused, aknad ja fassaad juba uus. Ja park on kõik võsast puhastatud ja niidetud. Sinna maja taha sai siiski salaja hiilida, seal aeda ees ei ole.

Ja siis kihutasin Ääsmäele, kus pidin siis selle teise autoga kokku saama. Peale 15 minutit ootamist selgus, et oli meelest läinud. No mida hekki ma siin palavaga ringi kolasin, oleks võinud rahus omas tempos liikuda ja ammu oma palavas kodus kohal olla. Või mida iganes.

Kodus plaanisin õhtupoolikul mitte midagi teha, sest ausalt öeldes palavaga aju üldse ei tööta. Ööuni pole ka viimasel ajal kuigi kosutav olnud. Aga töö on saatanast, nii et puhata ma tegelikult pole saanudki.

riisipere7
Riisipere mõis aastal 2014.
IMG_4117
Riisipere mõis aastal 2018. 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.