Kuidas siis pakid Eestis liiguvad?

Aga Omniva ei suutnudki üllatada. Tegelikult ei ole ta mind kunagi üllatanud, pigem vihastab, aga kuna valikut ei ole, siis kannatan lepingulise kliendina edasi.

Ühesõnaga sain teisipäeval Etsyst tellimuse. Kolmapäeval pandi fliis Tallinnas pakiga postkontorisse.  Kui selgus, et see võeti sealt ära alles 24 tundi hiljem, oli ka selge, et sel nädalal ma seda pakki ei näe. Ja nii ongi.

Täna tuleb kuller uue fliisi ja muu vajalikuga. Ja homme siis panen paki siin posti. Kui muidugi saab. Kaasa tuleb lepingulise kliendi paberimajandus, aga siinse postipunkti jaoks võib see ülejõu käia või nad üldse ei võtta pühapäeval pakke enda kätte.

Ühesõnaga ei ole ikka nii, et tee Eestis tööd, kus sa tahad. Eks näis, millal see pakk välja ilmub ja selle liikumise kiiruse juures loota, et sinu pakk 10 päevaga maailma teise otsa liigub, on natuke palju naiivne. Ma luban kõigile, et keskmiselt kümnega saab.

Oleks pidanud paki hoopi automaati panema. Oleks küll umbes 120 sõidukilomeetrit läinud, aga tõenäoliselt oleks praeguseks pakk postis ja asi unustatud. Nüüd siis hakkan haigele lapsele kompensatsiooniks pisikest madu heegeldama, sest muud mul siit ju võtta ei ole 😀 Ahjaa, selle käsitöö kohta saab täpsemalt vaadata minu tuliuuest Instagramist @nelikymmend

PS. Hiiumaal on 2 Omniva automaati (Kärdla ja Käina) ja 1 Itella SmartPosti automaat Kärlas. Paar DPD pakipunkti on ka Kärdlas.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.