Hetk iseendale

Ojaküla

Lapsed läksid kinno. Jah, meil näidatakse siin külaküünis (või hobusetallis) kino. Juba teist aastat.

Algatuseks märkasime külavahel Ojaküla kinoklubi plakatit. Lapsed kohe äksi täis, et millal kino. Uurisin siis võimalike seotud isikute FB-seinasid ja ei midagi.

Päev hiljem kohtasime rannas  teistpoolt naabrit. Lapsed jälle  kohe küsima, et millal kino. Tema ei teadnud ka midagi.

Õhtul korjasin aias vaarikaid, telefon ei olnud kaasas. Kui tuppa tulin, nägin, et naabrinaine oli pool tundi tagasi kirjutanud, et ma saadaks tüdrukud kinno. Läksin siis lastele ka sellest rääkima. Nemad ronisid basseinist välja, tõmbasid suvalised riided selga (ma arvan, et kõigil polnud alukaidki jalas) ja kihutasid kinno. Külaelu.

Hetk hiljem sain ka asjaga seotud inimeselt kõne, et saadetagu kinno. Sealtsamast sain ka kinokava. Nii et meil nüüd näidatakse lastele nädal aega multikaid. Ja homme õhtul on suurte film ka, aga ma pole kindel, kas ma sinna jõuan. Meil Issil algab puhkus ja ta tuleb ka õhtul hiiumaale.

Igal juhul väga vahva ettevõtmine jälle. Ei ole meil ja pole tõenäoliselt ka paljudel teistel suvitajatel telekat, nii et meelelahutus missugune. Ja mul on nüüd tund rahulikku aega. Küsiti minultki, kas ma filmi vaatama jään, kui tulime otse rannast ja lapsed kino ees auto pealt maha viskasin. Ei-ei-ei.

Ja mida teen mina? Kohvi tegin ja otsisin peidikust välja Islandil käinud šokolaadi (nii kaua pidi see oma aega ootama) ning pistan need mõlemad nüüd kirjutamise kõrvale nahka 😀

Ja kirjutan ehk paarist mõttest veel. Olge lainel!

PS. Päisepildil paistab ka meie kino.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.