Fotokiiks

See on ikka hämmastav, mismoodi ühele vanameeste jõugule minu fotokunst üldse ei meeldi. Nende hallata on päris palju fotogruppe. See, et ma Fotoluksi suvisel fotojahil 50 hulka ei saa, oli juba ette teada. Ma talvel ka ei saanud. Samuti ei saa ma peaaegu ühegi pildiga, mida minu seinal ometi kõige rohkem laigitakse, fotograafide pildinurga seinale. Ma keeldun uskumast, et ma nii erakordselt halb fotograaf olen.

Ja kuigi küsimisi on, olen olnud sunnitud ka kõik juulikuised pildistamise soovid ära ütlema. Lihtsalt ei sobi minu liikumistega olla samal ajal hoopis mõnes teises Eestimaa punktis. Äkki peaks olema?

Lihtsalt sorteerisin täna oma vahepeal tehtud pilte. Ma käisin Saaremaal ja Tallinnas sünnipäeval ning pole päris mitu päeva arvutit tööle pannud. Mulle vahepealne saak meeldis. Jagasin siis pilte siin ja seal, aga loodetud pai ei tulnud.

Isegi mitte Eestis  haruldase käpalise leid ei ole täna kedagi erutanud ja see on huvitav. Ma kujutasin ette, et leiukohale joostakse tormi, koht pannakse kuhugi andmebaasi ja põllu niitmine keelatakse ära, aga tutkitki.

Aga ikkagi mingi pai kuluks ära 😀 Ei pea üldse olema fotoalane 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.