@nelikymmend Instagramis

Mõte sai alguse sealt, kui mulle tehti austav ülesanne hakata tegelema EV100 juubelimatkade Instagrami kampaaniaga. Ühesõnaga makstakse kellelegi, et nad metsas nalja teeks ja siis #ev100juubelimatkad tagiga selle Instagrami üles paneks.

Täitsa ausalt, kuigi mul on 3 Instagrami kontot, siis ei olnud ma ühtegi sellist pilti ühelgi oma seinal kohanu. Läksin siis täpsemalt kaema. Ja see on nüüd see, mida ma tegelikult kirjutada ei tohiks, sest äkki keegi näeb ja pahandab, aga need väljavalitud on vanuses 18-22 ja meil on kõige paremal juhul 3-5 ühist Instagrami sõpra ehk siis ma ei saagi nendega kohtunud olla. Me oleme lihtsalt niivõrd erinevad generatsioonid. Ja ma millegipärast arvan, et nii noored inimesed ei ole ka meie matkakorraldajate sihtgrupp.

Aga kust sellised inimesed üldse leitakse? Tont seda teab. Aga üks võimalus on kindlasti Promoty.eu Tegin omalegi sinna konto. Mul ka ikkagi ühel kontol 1600 jälgijat. Ja lubatakse hõlptulu. Miks mitte võtta 😀

OK, ma tegelikult ei usu, et mulle keegi kunagi ühtegi koostööpakkumist teeb, sest kannipildid ja pardinäod ei ole minu teema. Samuti on mul enamik jälgijaid rahvusvahelised.

Aga selle peale tuli mõte veel üks eksperiment teha ehk tegin omale neljanda konto. Eestikeelse. Tahan lihtsalt näha, kas poppides instagrammeritest poole vanemal inimesel on võimalik midagi ära teha. Ja siis teen omale veel ühe promoty konto ka, sest olgem ausad, minuvanused on oluliselt maksejõulisemad kui 18-aastased ja turundajaid võiks see rohkem huvitada, kui noorte jälgijanumbrid.

Aga mida siis jälgida? Kõige lihtsam on klikata siin paremal Instagrami bänneril, aga muidu otsi @nelikymmend. Mul juba 23 jälgijat on 😀 😀 😀

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “@nelikymmend Instagramis”

 1. Sa oled mingi huvitava lingi sellele instagrami konto profiilile seal lisanud 😀 ma pidin kaks korda mõtlema, et mis blogspot. Et ma loen ja jälgin ju WP kaudu su blogi 🙂

  Meeldib

  1. Täitsa huvitav, miks mul see blogspot hinge peal on? Äkki peaks seda natuke uurima 😀
   Aga lähen parandan ära.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.