Hea nädal

Täna tahaks kohe omale pai teha. Alles kolmapäev ja nii palju juba tehtud.

Tulin esmaspäeva hommikul Tallinna. Tee peal veel ajasin ühe ema asja korda ning andsin Kärdlas enda ja laste passitaotlused sisse. Eks näis, millal kätte saab ja mis nendega teha annab.
Mööda minnes võtsin veel peale nii palju Balsnacki tooteid, kui lastega koos mahtus. Nad nende matkade sponsorid. Õhtul vedasin EV 100 juubelimatkade surfilipud koju.

Ma lahendan ju nüüd väikese raha eest Matkaliidu asju. Hetkel küll üle EV 100 juubelimatkade midagi kiiret ei ole ehk tulebki nüüd need lipud ja kartulivahvlid matkakorraldajatele laiali jagada.Tegelikult tehakse sellest kõigest TV3s mingi saatesari. Selleks oli vaja teha kohe matkajuhtidele pähe sponsorite logodega torusallid. Sellega oli juuube kiire. Nurusin Lipuvabrikut ja saingi oma asjad täna ehk väga kiiresti kätte. Aitäh neile!

Isegi kättejagamiseks oli ideaalne plaan ja oleks saanud kasvõi homme õhtul juba linnast uttu tõmmata, aga siis selgus, et saatejuht pani rattaga käna, käeluu katki ja mis neil uues plaan on, mina ei teagi. Panen siin matkakorraldajatega killukesi kokku, aga nemad ei tea ka suurt midagi. Muidu oleks olnud sundseis minuga homme kohtuda.

A te minge ikka vaadake, äkki leiate sealt Ev100 matkade lehelt midagi meelepärast omale ka.

Ahjaa, mingi Instagrami kampaania pidi ka olema, et noortele ja ilusatele inimestele makstakse näiteks rabas järve kõrval seismise eest. Mina sihtgrupp ei ole, sest pole ühtegi pilti juhuslikult näinud, aga võitsin omale võimaluse selle asjaga edaspidi tegelda. Vaatasin siis nimeliselt, kellega on koostööd tehtud ja kuigi ma jälgin päris paljusid inimesi, selgus, et kõigi uuritavatega ongi mul kõigest 2-5 ühist tuttavat. Lihtsalt minu generatsioon ei jälgigi Instas poole nooremaid inimesi. Selle peale tegin omale ka promoty.eu lehele konto, kuigi ma ei tea, kust nad neid matkajaid vanuses 18- leiavad. Ja teen vist eestikeelse nelikymmend lehe omale ka. Lihtsalt eksperimendi mõttes. Mul kõigest 3 ongi praegu.

Ja oleks unustanud. Veel ostsin imeloomale päris oma õmblusmasina. Tassisin juba koju ka. Õmblesin isegi 4 sipelgamütsi. Need panin posti ka. Kas on ka hea masin, ei oska veel öelda. Algatuseks tuleb ikka juhendit ka lugeda, sest vähemalt üht liigutust ma omaenese tarkusest välja ei mõelnudki. Aga õmblusmasinaga aitas Nõelasilm ja no jällegi ainult kiidusõnad teeninduse eest,
Vot sellised lood sel nädala.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.