Suveplaanid vol 2

Et ma ka ikka oma asju alati valest otsast ajama hakkan. Üldiselt mulle hakkas see Kiievi (Ukraina) mõte meeldima. Seda enam, et täna oli sobivaks ajaks pileteid hinnaga 114 eurot. Loomulikult tuttuue Wizzairi lennuga Tallinnast.

Seega uurisin edasi, mis ja kus ning sain teada, et ilma passita meid sinna ei lastagi. Ja pass peab kehtima 90 päeva peale reisi lõppu ehk siis meil  kellelegi ei ole sobivat passi. Nii et kõik riigid, kus on vaja passi, jäävad kohe valikust välja.

Veel sain teada, et laste passe saan ma taotleda e-posti teel, mina ise pean aga minema sõrmejälgi andma. Kinnipandud järjekorrad on vist väga pikad ja hetkel neil süsteem maas ka. Alles 2. juulist saab taas broneerida.

Asja lükkan siiski käima ehk kui linna satun, lähen hommikul kohapeale passima. Tahaks ikka nädala jooksul tulla. Jälgin teise silmaga ka talvise koolivaheaja pileteid ja ka seal on üks variant EList väljas.

Laste passipildid püüan siin käepäraste vahenditega ära teha. Seda ma ei pelga, sest olen siiani kõik pildid ise teinud ja kõik on ka läbi läinud. Nii et võin ka teistele passipilte teha küll 😀

Seega ilmus valikusse ka nr 4 ehk siis Rootsi. See oli eelmise suve plaan, aga aasta jooksul on mõte kuidagi rohkem lappama läinud ja vana plaan pingereas veel kaugemale vajunud. Tallinki lehel on head ideed, mida külastada, ka sel aastal täiesti olemas.

vot nii 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.