Eesti suvi

Nonii, harilik eesti suvi ongi käes. Kraad näitab õues 11 kraadi, tuult on 18 m/s (päris torm veel ei ole ja midagi ei murdu, aga sodi pudistab puu otsast alla küll) ja ilmateenistus lubab, et tuulekülm on kolm kraadi. Nii et ilma jope ja sokkideta õue väga asja ei ole. Proovitud.

Aga arvata oli, et see asi ei saa nii jääda. Loodus hetkel vähemalt kaks nädalat tavalisest ees, kui mitte rohkem. No ja talv ei tule ju kaks nädalat varem 😀 Ikka on see ülejäänud suvi kehv.

Tulin siia mõttega jaanipäevaks mandrile minna ehk päris kõike veel kaasa ei võtnud. Näiteks õmblusmasinat ei võtnud ja vardaid ei võtnud. Juhtus aga nii, et linna saan alles ei tea millal ja nüüd pole oma vaba ajaga mitte midagi teha.

Hetkel keedan kiivi-rabarberi moosi, mida ma pole siiani suutnud keeta. Jah rabarber on vist juba natuke vana, aga, võtsin rabarberid vaarikapõõsast, sest vaarikapõõsas on rabarberitele peale kasvanud, sest õunapuu on vaarikatele peale kasvanud, sest keegi ei viitsi midagi tagasi lõigata. Aga peale seda? Issand, kuidas ma ei oska molutad.

Eile oli meil küla jaanituli. Sadas ja me ei läinud vaatama. Lapsed küll vigisesid, aga no mina ei viitsi seista vihmas (muide, mu Islandi jaoks ostetud jope on Tallinnas) koos purjus noortega. Või käia selleks küla peal, et teha sotsiaalmeedia jaoks üks pilt ja tulla koju tagasi. Eelmisel aastal oli, kõik võõrad, kõigil mingi purk näpus, isegi siis, kui ise alles käruoperaator. Mina kahe lapsega kaine autojuht tundsin end seal kui võõrkeha. No ei ole need jaanipäevad enam minu jaoks.

Aa, tuli mõte, läheme mere äärde matkama. Lapsed muidugi eelistaks telefonis passida.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.