Sihikindlusest

Oh, oleks ma natukenegi sihikindlam, tuleb jälle ohata. Siis ma vist jõuaks ka oma elus kuhugi.

 1. Fitlap

Paljud võtavad seda kasutades alla. Palju. Mina ostsin eelmisel suvel kuue kuu liitumise. Ei võtnud grammigi alla. 100% ei suutnud ka ühtegi päeva jälgida, seega mina pean ikka väga kaaluma ja gramme lugema, kui tahan midagi alla võtta. Pikalt.

Fitlapil uus kujundus. Selle puhul anti jälle 3 tasuta päeva proovida. Võtsin eile. Kuna unustasin ostunimekirja maha, siis üle 2 toidukorra sealt eile proovida ei saanud. Kas ma täna hommikul sõin selle järgi? Ei! Homme olen mingil networkingu üritusel Soomes, kus suur rõhk on  gurmeetoidul. No ikka proovime. Neljapäeval läheme sõbrannadega üht sünnipäeva tähistama. No kuidas siis ei tähista, kui inimene saab 40. Ega siis iga päev 40 saada. Sinna see kolm tasuta päeva seekord siis läks.

Muidu aga olen valmis uued kolm kuud ostma ja veelkord proovima. Kui kõik võtavad muudkui vastu suve alla, siis mina olen võrreldes aasta algusega jällegi 2 kilo raskem. Tuleb see kust, ei tea.

 1. Etsy

Jagavad siin tüdrukud võitluskaaslased Facebookis oma suuri ja ümmargusi müüginumbreid ja räägivad, et edu tuleb seepärast, et tööd on tehtud kõvasti. Hakkasin mõtlema, et ma ei ole mitte kunagi mitte millegagi nii palju tööd teinud, et saaks öelda, et ma olen töötanud kõvasti. Isegi keskkoolis ja ülikoolis ei õppinud kõvasti. Ma teen ära, mis vaja, aga kõvaks ma seda ei nimeta. Ühesõnaga ma ei käi iga päev Etsys. Imelooma omas pole vist terve kuu käinud, sest hooaeg sellel tootel läbi. Mis edust me siis rääkida saame 😀

Imelooma FB jaoks tegin mingi kuu turundusplaani. Et postitan kolm korda nädalas ja kindlal kellaajal. Kas ma üle selle kuu seda tegin? Ei! Selle kuuga ei juhtunud midagi, aga äkki kolme pärast oleks juhtunud? Reklaami ka ei ostnud, sest kunagi ei olnud õige aeg. Orgaaniliselt vist ei jõua ka sihikindla postitamisega enam kuhugi. Isegi gruppide levi pidi olema neljandik sellest, mis varem. Masendav.

 1. Blogi

Osalesin sel aastal EBAl ja unistan, et saaks kasvõi kolmanda koha. Haahaa. Või ma tahan reklaamirahaga lehe ülalpidamise kulusid katta. Ma ei suuda iga nädalgi midagi asjalikku sinna kirjutada. või noh, kuu lõikes tuleb see juba aastaid ära, aga mingist korrapärast ei saa siin küll rääkida. Kui aega on, teen, kui ei ole, siis ei tee. Seega mingit püsilugejaskonda mul ei ole.

Ainuke asi, milles ma sihikindel olen, on 10 000 sammu projekt. Eilegi käisin õhtul tiiru rabas, et sammud täis saada. Mingit kasu sellest siiski tõusnud ei ole. Vt esimest punkti, kus sellel aastal on kaalu lisandunud +2 😀 Nii et kas tasubki alati sihikindel olla?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Sihikindlusest”

 1. Ma osalesin ühel kursusel ja lugesin siin igasuguseid tarku raamatuid ja kuulasin audioraamatuid ja jõudsin tõdemusele, et ilma Miks küsimusele mõtlemata toimubki kõik orgaaniliselt ja hästi umbes esimesed 24h/paarpäeva/kuu aega. No ja sealt edasi tuleb muu elu vahele ja kui miks pole selge, ei liigu midagi edasi ka. Lugesin ja vaatasin nt Simon Sineki “Start with why” raamatut ja ted talki. Mel Robbinsi materjalid on ka palju häid tehnikaid täis.

  Meeldib

  1. Ma suvel väga palju arvutis ei ole, seega varem ei jõudnud, aga see-eest oli aega mõelda. Ja õige see on, et siht peab alati silme ees olema. Näiteks ma selle 10 000 sammuga tahan näha oma sammuappis numbrit 3500000, selleks pean iga päev käima keskmiselt 9589 sammu. Pikem siht on konkreetne ja igapäevased tegevused on selged, seepärast ma seda teha suudangi. Silmnähtavalt ma nii väga ei taha raha saada ja kaalu kaotada 😀

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.