Miks tänapäeval kleiti ei kanta?

Eelmise nädala lõpus lasti blogimaailmas hambast läbi teema, milline näeb välja vanamutt ja väidetavalt 40+ naine seda juba ka on. Ühesõnaga mina olen vanamutt.

Muul juhul vaidleks veel vastu, aga ma olen kleidipede. Kui ma just rattaga ei sõida, ei matka või õues muudmoodi väga külm ei ole, kannan ma kleiti. Suvel siis kogu aeg, nii kodus kui ka kodust väljas. Aga vaadates ringi linnapildis või Facebookis, siis enamik naisi kannab ikkagi pükse. Isegi juba koolilapsed. Isegi pidulikumatel hetkedel. Nii et mutt mis mutt.

Ka minu mõlemad lapsed käivad koolis enamjaolt kleidi või seelikuga. Vanem (teine klass) ütleb, et peale tema teeb seda ainult veel üks tüdruk. Noorem seevastu ütleb, et enamik tüdrukuid käivad seelikuga. Eks neil mõlemal tuleb millalgi loobuda, sest ühiskonna surve on suur.

Ja veel. Sattusin hiljuti vaatama filmi Vallatud kurvid. See on tehtud kuuekümnendatel ja vot oli see alles ajastu. Oli see muidu, mis see oli, aga kleidid näitlejate seljas võtsid ahhetama. Nii naiselikud ja ilusad.

Ehk tuleb kunagi selline aeg veel tagasi. Mina seepärast küll kleidist ei loobu ja lõhkiste teksadega käima ei hakka, et mutistaatusest pääseda 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.